شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا دارای 22 شرکت فعال در در زمینه های صنعتی، معدن، حمل و نقل و گردشگری در مجموعه خویش است که بصورت مستقیم آنها را مدیریت می کند.
حمل و نقل

پیشگام در صنعت نوین انبارداری ، در عرصه جهانی از بزرگترین و اصلی ترین شرکت های فعال در زمینه گمرکات زمینی، هوایی و دریایی

شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران با بیش از 50 سال سابقه کار، در زمینه انبارداری، تخلیه، بارگیری، حفاظت و ایمنی کالا مشغول به فعالیت است.

شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران با تاسیس شعب گمرکی ، به عنوان یکی از معدود شرکاری کاری مورداعتماد گمرکات کشور، خدمات خود را در چارچوب رویه های گمرکی و تجاری هچون واردات، صادرات، کابوتاژ، ترانزیت خارجی و داخلی ارائه می دهد. این شرکت به عنوان پیشگام در صنعت نوین انبارداری ، در عرصه جهانی نیز اعتبار خاص خود را داشته و به عنوان عضو موسس فدراسیون بین المللی انجمن های انبارداری و لجستیک(IFWLA) به عضویت این ارگان بین المللی درآمده است.

در حال حاضر این شرکت با تاسیس 25 شرکت و شعبه در بزرگ‌ترین و اصلی‌ترین گمرکات زمینی، هوایی و دریایی کشور فعالیت مستمری دارد

بزرگترین ناوگان خاورمیانه و یکی از شرکتهای برتر در میان شرکتهای کشتیرانی جهان

شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در سال 1346 تأسیس شد و فعالیت حمل ونقل دریایی خود را در سال 1347 با به کارگیری دو فروند کشتی کوچک در حوزه خلیج فارس و چهار فروند کشتی اقیانوس‌پیما آغاز کرد.

در حال حاضر گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با حدود نیم قرن فعالیت درخشان در صنعت جهانی حمل‌ونقل دریایی و با دارا بودن شبکه بین المللی مطمئن و توانایی ارائه خدمات متنوع حمل ونقل، سریع و فراتر از انتظارات مشتریان، به عنوان به بزرگترین ناوگان خاورمیانه و یکی از شرکتهای برتر در میان شرکتهای کشتیرانی جهان شناخته شده است. این شرکت با وجود موسسات متعدد در داخل و خارج از کشور در سطح بین المللی و با بهره مندی بیش از 100شرکت نمایندگی فعال در سرتاسر جهان ، قابلیت ارائه کلیه خدمات حمل و نقل دریایی به طیف وسیعی از مشتریان را دارا بوده و یک شریک جهانی شایسته برای صاحبان کالا و مشتریان خود محسوب می گردد.

یکی از قدیمی ترین، با سابقه ترین و بزرگ ترین شرکت¬های فعال در صنعت «حمل و نقل دریایی» و« ارائه خدمات کشتیرانی و خدمات وابسته » کشور به شمار می¬رود

شرکت گلف اجنسی ایران با در اختیار داشتن خطوط معتبر کشتیرانی و با بیش از 50 سال سابقه فعالیت حرفه ای در زمینه¬های گوناگون حمل و نقل به ویژه حمل و نقل دریایی، یکی از قدیمی ترین، با سابقه ترین و بزرگ ترین شرکت¬های فعال در صنعت «حمل و نقل دریایی» و« ارائه خدمات کشتیرانی و خدمات وابسته » کشور به شمار می¬رود.

وجود دفاتر و شعب نمایندگی در بنادر، جزایر و پایانه های نفتی جنوب کشور و بنادر شمالی، ارائه خدمات گوناگون و فعالیت در زمینه های مختلف حمل و نقل، فورواردینگ و انجام عملیات کانتینری بندری، ترمینالی ، تخلیه و بارگیری با استفاده از امکانات و تجهیزات مدرن بندری و ترمینالی ، سوخت رسانی در دریا و ساحل و ارائه خدمات مورد نیاز به صاحبان صنایع، بازرگانان و مالکان کشتی با کاربردهای مختلف ، شرکت گلف اجنسی را در زمره یکی از معتبرترین و توانمندترین شرکت های حمل و نقل دریایی کشور قرار داده است.

شرکت گلف اجنسی ایران عضو گروه شرکت های گلف اجنسی است که در بیش از 200 کشور نمایندگی فعال دارد.

شرکت کنارگذر شرق سپاهان از شرکت های زیرمجموعه شرکت 1394 در راستای توسعه /8/ سرمای هگذاری آتیه صبا در تاریخ 20 زیربناهای حم لونقل کشور و آبادانی روز افزون این مرز و بوم تأسیس شد. در این خصوص با برگزاری جلسات متعدد و دریافت توافقات کلیدی از جمله مبادله تفاهم نامه بین این مجموعه و وزارت راه وشهرسازی و نهادهای مربوطه و تصویب نامه شماره 1395 هیات محترم وزیران /2/ 18526 /ت 52995 ه مورخ 19 صورت پذیرفته است.

هدف شرکت عبارتستا ز تکمیل پروژه آزادراه کنارگذرشرقی اصفهان از آنجاکه شهر اصفهان دارای اهمیت استراتژیک به عنوان نقطه تلاقی مهمترین محورهای ارتباطی در شبکه حمل و نقل کشور می باشد این آزادراه به عنوان بخش مهمی از شبکه شریانی کریدور شمال- جنوب کشور در ادامه آزادراه اصفهان – شیراز واقع شده است و باعث کاهش طول مسیر، کاهش زمان سفرو آلودگی هوای شهر اصفهان م یگردد. همچنین درانتقال سریع تر کالا و مسافر و صرف هجویی در مصرف سوخت، نقش بسزایی را ایفا خواهد نمود.

آزادراه شرقی از کیلومتر 30 آزادراه اصفهان- نطنز- کاشان شروع و به طول 93 کیلومتر به سمت جنوب ادامه می یابد. این آزادراه، جاده اصفهان اردستان را قطع م یکند و با عبور از روی جاده فرودگاه - اصفهان و سپس منطقه باغ رضوان، به سمت جنوب می رود، سپس با عبور از کنار شهر جدید بهارستان و گردنه لاشتر به آزادراه اصفهان- شیراز متصل می شود. با راه اندازی و استفاده از این مسیر، استان های جنوبی و همچنین بخش جنوبی استان اصفهان 60 کیلومتر به تهران نزدیک تر می شوند.

در مرحله اول اجرای قطعه ) 1( و ) 2( به طول 63 کیلومتر در تفاهم نامه مبادله شده با وزارت راه و شهرسازی در دستور کار این شرکت قرار دارد.

شرکت آزاد راه تبریز –ارومیه در سال 1386 با هدف سرمایه گذاری در آزادراه – تبریز تاسیس گردید.این آزادراه با چهارباند ( دوخط رفت و دوخط برگشت ) به طول 124 کیلومتر بین شهرستان تبریز و ارومیه قرار گرفته است و در حال حاضر بهره برداری ، نگهداری و مرمت این آزادراه، اجرای طرح های جانبی و هرگونه سرمایه گذاری و عملیات راه و ساختمان در طول آزادراه برعهده این شرکت می باشد.

کاهش فاصله ارتباطی تبریز- ارومیه (از 240کیلومتر به 130کیلومتر)، کاهش مسافت و زمان تردد، ، کاهش ترافیک و صرفه جویی در مصرف سوخت، ایمن سازی راه های ارتباطی و بهره برداری از جاذبه های گردشگری در پارک ملی دریاچه ارومیه و رونق گردشگری از تاثیرات مثبت اجتماعی و اقتصادی ساخت این آزادراه بوده است.

اصلاح ساختار حمل و نقل کشور در حوزه زمینی

شرکت بین المللی بازرگانی صنعت پاک آتیه صبا، بر اساس ماموریت‌های تخصصی هلدینگ آتیه صبا در حوزه حمل و نقل شکل گرفت، و با استفاده از متخصصین و کارشناسان با تجربه از درون هلدینگ سازماندهی شد.

نیازهای ضروری کشور در حوزه حمل و نقل ریلی و حمل و نقل عمومی و شهری و توجه به روش‌های بهینه سازی مصرف سوخت در این حوزه ها و البته رویکرد کاهش آلاینده های زیست محیطی از وظایف اصلی این شرکت است.

صنعت پاک آتیه صبا (صپاص)، در پروژه هایی که به کاهش مصرف آلاینده های زست محیطی و حفظ منابع زیستی و طبیعی کمک می‌کند سرمایه گذاری خواهد کرد.

صنعت و معدن

بزرگترین شبکه فروشگاه های زنجیره ای در ایران

شرکت سرمایه گذاری گروه صنعتی ملی در سال 1348فعالیت خود را به عنوان بزرگترین هلدینگ صنعت کفش آغاز و تا پیش از انقلاب اسلامی با راه اندازی 54 شرکت در زمینه های مختلف تولیدی و بازرگانی در زیر مجموعه خود تولید صنعتی کفش در ایران را پایه ریزی نمود .

در حال حاضر شرکت سرمایه گذاری گروه صنعتی ملی با دارا بودن دو شرکت فعال«کفش ملی»و «شرکت مدیریت و توسعه ملی » و همچنین شرکت در شرف تاسیس گسترش توسعه و تجارت ملی به فعالیت خود ادامه می دهد.

«شرکت کفش ملی» همواره به عنوان پرچمدار گروه صنعتی ملی از جایگاه و اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و هم اکنون نیز با بهره گیری از مجهزترین تجهیزات آزمایشگاهی روز دنیا و دانش فنی روزآمد در زمینه کفش و همچنین با استقرارنظام مدیریت کیفیت ISO9001:2015با دارابودن 241باب فروشگاه در سراسر کشور، به عنوان بزرگترین شبکه فروشگاه های زنجیره ای در ایران اقدام به عرضه انواع پایپوش و سایر محصولات مرتبط با کیفیت نموده است.

«شرکت مدیریت و توسعه ملی» با هدف تجهیز و نگهداری فروشگاه های کفش ملی تاسیس گردیده و هم اکنون به این وظیفه خطیر خود ادامه می دهد.

«شرکت گسترش توسعه و تجارت ملی» با هدف بررسی بازارهای بین المللی و صادرات کفش به اقصی نقاط دنیا، جذب سرمایه گذاری های داخلی و خارجی جهت مشارکت در توسعه فروشگاهی و راه اندازی خطوط تولید و انتقال تکنولوژی و دانش فنی روز دنیا به داخل کشور و ارائه خدمات مشاوره ای به تولید کنندگان در زمینه های مختلف در شرف تاسیس می باشد.

این کارخانه به عنوان نخستین واحد تولید سیمان در استان کهگیلیویه و بویر احمد و همچنین بزرگترین واحد تولیدی صنعتی استان

کارخانه سیمان یاسوج با ظرفیت عملی تولید سالانه 250.000 تن انواع سیمان خاکستری(سیمان تیپ 2 و 425-1 وتیپ 5) در سال 1383 به بهره برداری رسیده است. این کارخانه به عنوان نخستین واحد تولید سیمان در استان کهگیلیویه و بویر احمد و همچنین بزرگترین واحد تولیدی صنعتی استان ، به تولید محصولاتی با کیفیت بالا و آلکالی پایین پرداخته و در راستای فعالیت های خود ضمن رعایت استانداردهای ملی و سیستم های مدیریتی و بین المللی ضمن برطرف نمودن نیاز منطقه در حال حاضر اقدام به عرضه و صادرات سیمان به کشورهای همسایه نموده است.

شرکت تولیدی تجهیزات ایمنی راهها با سابقه ای بالغ بر 80 سال در امر تولید محصولات ترافیکی به عنوان اولین و بزرگترین شرکت تخصصی در زمینه طراحی، تامین، تولید، نصب، اجرا و نگهداری تجهیزات ایمنی شهری و جاده ای مشغول به فعالیت است.

شرکت تولیدی تجهیزات ایمنی راهها با سابقه ای بالغ بر 80 سال در امر تولید محصولات ترافیکی به عنوان اولین و بزرگترین شرکت تخصصی در زمینه طراحی، تامین، تولید، نصب، اجرا و نگهداری تجهیزات ایمنی شهری و جاده ای مشغول به فعالیت است.

این مجموعه با توجه به ارتقا سطح کنترلی و ایمنی جاده ها و شهرها در کنار تولید محصولاتی اعم از پل های عابر پیاده، خطوط BRT،تابلوهای VMSو VSL، تابلوهای هدایت مسیر و راهنمایی، یکی از اجراکننده های اصلی پروژه دوربین های ثبت تخلف، نظارتی و ITS شهری در شهر بزرگ تهران است. در حال حاضر این شرکت علاوه بر رفع نیاز داخلی به سمت بازاراهای منطقه ای گام برداشته و توانسته است پروژه هایی را در خارج از کشور با موفقیت اجرا نماید.

بعنوان بزرگترین تولید کننده انواع تایر و تیوب موتور سیکلت ، دوچرخه و اسکوتر محصولات در ایران و خاورمیانه

شرکت ایران یاسا تایر و رابر (سهام عام) در سال 1347 تاسیس گردید. آغاز به کار این شرکت با 300 نفر پرسنل و ظرفیت تولید 1000 تن در سال بوده است. شرکت ایران یاسا تایر و رابر پس از 48 سال تلاش مداوم در ارتقاء کیفیت و ظرفیت تولید ، در حال حاضر با تولید سالانه 16000 تن انواع تایر و تیوب موتور سیکلت ، دوچرخه و اسکوتر بعنوان بزرگترین تولید کننده اینگونه محصولات در ایران و خاورمیانه در حال فعالیت می باشد. شرکت ایران یاسا تایر و رابرعلاوه بر داشتن سهم عمده ای از بازارهای داخلی ، صادرات کننده به بسیاری از کشورها همانند ترکیه ، نیجریه ، یمن ، پاکستان ، افغانستان ، عراق و غیره میباشد.

تحقق تولید سالانه 4.500.000 حلقه تایر و تیوب در اندازه های مختلف با کیفیت منطبق با استانداردهای روز دنیا از دستاوردهای شرکت ایران یاسا تایر و رابر در کشور طی سال های اخیر است. علاوه بر موارد فوق که جمعاً 90 درصد محصولات شرکت را در بر می گیرد ، این شرکت همچنین تولیدکننده دیگر فرآوردهای مختلف لاستیکی مانند انواع نوارهای لاستیکی ، شیلنگ در اندازه های مختلف برای انتقال آب ، گاز ، بنزین ، مصارف خانگی می باشد.

شرکت تخصصی در صنعت حمل و نقل کشور با رویکرد ویژه به مسائل زیست محیطی

شرکت بین المللی تامین قطعات توسعه آتیه صبا (ADPIC) شرکتی تخصصی است که با هدف پشتیبانی تخصصی و قدرتمند از صنعت حمل و نقل کشور با رویکرد ویژه به مسائل زیست محیطی و گردشگری شکل گرفته است. در حال حاضر تامین نیازهای صنعت حمل و نقل عمومی کشور در حوزه حمل و نقل هوایی، زمینی و ریلی از ماموریت های اصلی این شرکت میباشد. شرکت ادپیک درصدد است با تامین ابزارهای مورد نیاز صنعت حمل و نقل و نوسازی و توسعه ناوگان حمل و نقل کشور تحولی بنیادی در این صنعت ایجاد نماید. افزایش کیفیت میزبانی و هتلداری در کشور با بهره گیری از برجسته ترین متخصصین بین المللی و توسعه زیرساخت های گردشگری از دیگر اهداف پیش روی این شرکت می باشد.

شرکت صدرمعادن ایرانیان در سال 1387به عنوان یک شرکت تخصصی در عرصه ی اکتشاف، استخراج و کانه آرایی مواد معدنی تاسیس شده است تا از این طریق ضمن به کارگیری اقتصادی و مثبت سرمایه های در اختیار در راستای تکمیل زنجیره ی ارزش افزوده صنایع کشور و نیز خروج از اقتصاد تک محصولی، به تعهد ملی خویش عمل نماید. هم اکنون این روند در صنعت مس با در اختیار گرفتن معادن مسگران سربیشه، معدن مس ورزگ قائن و معدن مس تکنار ادامه دارد.

شرکت معدنی صنعتی کاوشگران آتیه صبا در سال 1393 در راستای فعالیت در زمینه اکتشاف و استخراج از معادن سنگ آهن، توسط شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا ثبت و تاسیس گردید.

اکتشاف، استخراج و بهره برداری از معادن سنگ آهن و تولید کنسانتره گندله ، فولاد و سایر محصولات معدنی و مشارکت و سرمایه گذاری در سایر شرکت ها و طرح های معدنی و صنعتی از مهمترین زمینه¬های فعالیت این شرکت است.

شرکت مجتمع معادن مس تکنار در سال 1384 در راستای فعالیت در زمینه اکتشاف، استخراج و فرآوری معادن ثبت و شروع به فعالیت نمود. این شرکت در حال حاضر دارای پروانه بهره برداری معدن پلی متال به مساحت تقریبی 29600 متر مربع واقع در شهرستان بردسکن استان خراسان رضوی است. همچنین این شرکت دارای دو خط تولید کنسانتره مس، یک خط مکانیزه تولید کنسانتره فلوتاسیون و یک خط سنتی تولید کنسانتره لیچینگ می باشد

این شرکت با ارائه محصولات با کیفیت و رعایت اصول مشتری مداری سهم عمده بازار داخلی این محصولات را در اختیار داشته

شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنایع لاستیک ( مجتمع نخ تایر صبا) شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنایع لاستیک در سال 1375 با هدف تولید نخ تایر تاسیس و در سال 1382 تولید رسمی خود را آغاز کرد. مجتمع نخ تایر صبا با ماموریت تولید منسوج استخوانبندی تایر از جنس نایلون 6 و 6،6 برای کلیه تایرهای سواری و باری، بزرگترین تولید کننده این محصولات در منطقه بوده و تنها کارخانه ای است که چرخه کامل فرآیند تولید نخ تایر را دارا می باشد.

تکنولوژی شرکت با ظرفیت اسمی تولید 15،000 تن فابریک دیپ شده در سال از نخ نایلون 6 و 6،6 و نیز فابریک دیپ شده پلی استر از مرحله تاب و بافت به بعد، از شرکت زیمر آلمان، که یکی از عظیم ترین و معتبرترین دارندگان دانش فنی در جهان، صاحب تکنولوژی و سازنده ماشین آلات این صنعت می باشد، خریداری شده است.

با توجه به فرصت های بازار و ظرفیت های موجود ، محصولات دیگری از قبیل فابریک منجید ، فابریک تسمه نقاله ، تور ماهیگیری ، نخ یارن (BTY) و چیپس نیز در تولیدات این مجتمع قرار دارد . همچنین اخیرا موفق به تولید محصول جدید کامپوزیت صنعتی (GF)در مقیاس انبوه شده و در سبد محصولات این شرکت ثبت گردیده است .

این شرکت با ارائه محصولات با کیفیت و رعایت اصول مشتری مداری سهم عمده بازار داخلی این محصولات را در اختیار داشته و علاوه بر آن در سابقه فعالیت خود صادرات به کشورهای آسیایی ، اروپایی و آفرقای شمالی را هم در کارنامه خود دارد.

شرکت بازرگانی نوین کاسپین آتیه صبا در سال 1393در راستای انجام «کلیه امور بازرگانی» توسط شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا ثبت و فعالیت خود را آغاز نمود. فعالیت در کلیه امور بازرگانی و تجاری مجاز داخلی و خارجی، مطالعه ، طراحی، مشاوره ، راه اندازی و تجهیز کلیه فعالیت های اقتصادی، سرمایه گذاری در سایر شرکت ها، موسسات و پروژه ها در داخل و خارج از کشور، صادرات و واردات و توزیع کلیه اقلام تجاری و بازرگانی مجاز ، از مهمترین زمینه های فعالیت این شرکت است.

شرکت تجارت الکترونیک پیشگامان آتیه صبا یک هلدینگ اینترنتی است که با هدف ایجاد سامانه های جدید جهت ارائه خدمات و سرمایه گذاری در شرکت های اینترنتی در ایران فعالیت خود را آغاز کرده است. نگاه کلان این مجموعه شناسایی و سرمایه گذاری بر روی پروژه های قابل گسترش است که نیازهای جوامع بزرگ را در حال و آینده در بر گیرد                                         

تمرکز ما بر روی تجارت های الکترونیکی, سامانه اینترنتی ، B2B , B2C و فن آوری های تلفن همراه می باشد که نیازهای اساسی  بازرگانان و مصرف کنندگان را برآورده نماید. حوزه های مختلف سرمایه گذاری شرکت، خدمات سفر، پوشاک و مد، کالاهای عمومی و محصولات و ماشین آلات صنعتی را شامل می شود.

همه این فعالیت ها یک هدف مشترک دارند و آن افزایش کیفیت، سرعت، امنیت و راحتی می باشد.

ماموریت ما تبدیل شدن به یکی از بزرگترین شرکت های اینترنتی در ایران، با سرمایه گذاری هدفمند و استفاده از فرصت های وسیع مربوط به شرکت ها و خدمات اینترنتی و در نظر گرفتن نیازهای مصرف کنندگان می باشد.


مشارکت در سیستم رزرواسیون هتل های بین المللی و داخلی

طراحی و پیاده سازی سامانه های اینترنتی

ارائه سیستم های نوین پرداختی

بانکداری نوین

سامانه فروش آنلاین

یکی از بزرگترین کارخانه های تولید کاشی و سرامیک در زمینه تولید انواع مختلف کاشی با استفاده از تکنولوژی روز دنیا

شرکت آپادانا سرام در سال 1381 فعالیت خود را آغاز نموده است. این شرکت به عنوان یکی از بزرگترین کارخانه های تولید کاشی و سرامیک در زمینه تولید انواع مختلف کاشی با استفاده از تکنولوژی روز دنیا فعالیت می¬کند. شرکت آپادانا سرام در حال حاضر با برخورداری از بزرگترین و متنوع ترین ماشین آلات تحت برند ساگمی ایتالیا و تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته ، با ظرفیت اسمی بالغ بر 30 میلیون متر مربع، به تولید انواع کاشی دیواری لعابدار دوبار پخت، کاشی پرسلانی بدون لعاب (کاشی گرانیتی) و کاشی پرسلانی لعابدار ، کاشی کف لعابدار و محصولات دکوری (پخت سوم) می¬پردازد.

صنعت گردشگری

شرکت هواپیمایی آسمان به عنوان یکی از قدیمی ترین و بزرگترین شرکت های هواپیمایی در ایران در سال ۱۳۵۹ از ادغام شش شرکت هوایی ایرتاکسی ، پارس ایر ، ایر سرویس و هور آسمان، هلیکوپتر ایران و هلیکوپتر سرویس شکل گرفت. شرکت هواپیمایی آسمان هم¬اکنون با ۳7 فروند هواپیما و خطوط پروازی به بیش از 40شهر داخلی و 13 کشور خارجی وسیع ترین شبکه پروازی به شهرهای داخلی را داراست.

بر اساس آمار متشر شده در سال 2015 شرکت آسمان مقام اول حمل مسافر در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا و مقام بیست و سوم در بین یکصد شرکت برتر هواپیمایی Regional جهان را کسب کرده است. شرکت هواپیمایی آسمان در ارائه خدمات پروازهای داخلی جز سه شرکت برتر در کشوربوده که از بیشترین سهم در پوشش مناطق محروم برخوردار است. همچنین آسمان برای پوشش هر چه بیشتر شبکه پروازی خود سه مرکز پروازی در تهران، مشهد و شیراز دایر کرده است که هریک خدمه پروازی و آشیانه های تعمیر و نگهداری مستقل دارند.

در حال حاضر شرکت آسمان در بخش فنی و مهندسی توانمندی منحصر به فرد و خاصی جهت تعمیر و نگهداری 12 نوع هواپیما در ایران و کشورهای همسایه را بر اساس الزامات پارت 145 دارا می باشد و گواهی نامه های تعمیر و نگهداری هواپیماهای مربوطه را سازمان هواپیمایی کشوری کسب نموده است.

اولین و گسترده ترین زنجیره ارائه کننده خدمات اقامتی و پذیرایی شناخته شده و از برندهای معروف هتل های محلی در ایران به شمار می رود.

شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی وجهانگردی(ITTIC) در سال 1379به منظور ارائه خدمات در صنعت هتل داری و گردشگری از قبیل هتل، رستوران، استراحتگاه و نظایر آن تاسیس شد. این شرکت با در اختیار داشتن64 هتل و مهمانسرا دارای 4000تخت آماده پذیرایی در اقصی نقاط کشور، به عنوان اولین و گسترده ترین زنجیره ارائه کننده خدمات اقامتی و پذیرایی شناخته شده و از برندهای معروف هتل های محلی در ایران به شمار می رود.

در حال حاضر شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی مجری انحصاری پروژه سفرکارت ملی از سوی سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری بوده و اجرا و صدور بیش از 4 میلیون سفرکارت در کشور را نیز عهده دار می¬باشد.

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی پرشین گلف فعالیت رسمی خود را از سال 1348 آغاز نموده و طی سالیان متمادی، توانسته است گام های موثر و سازنده ای را در صنعت «گردشگری و خدمات هوایی» بردارد. این شرکت به عنوان اولین و تنها نمایندگی کل فروش عضو اتحادیه بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) ، با ایجاد تعامل سازنده و کارآمد، موفق به اخذ نمایندگی کل فروش هواپیمایی ایران ایر تور، هواپیمایی آتا، آسمان، اترک و قشم ایرگردیده است .

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی پرشین گلف افتخار ارائه خدمات گردشگری به بیش از چهارصد هزار بازنشسته کشوری در قالب تورهای زیارتی و سیاحتی داخلی و خارجی را در کارنامه خود داشته و همواره در جهت ارتقا سطح کیفیت خدمات به مشتریان حرکت کرده است.

ارائه دهنده خدمات گردشگری درمانی در ایران

این شرکت در سال 1388 با هدف ارائه خدمات در زمینه گردشگری درمانی ، احداث فضاهای اقامتی لوکس، راه اندازی کلینک های تخصصی و ارائه خدمات درمانی تاسیس و شروع به کار کرد . محل استقرار شرکت در کیلومتر 15 جاده آبگرم شهرستان محلات قرار دارد و مساحت کل سایت در اختیار آن، شامل 36اتاق و سوییت و 24ویلای اقامتی و سایر ابنیه موجود به بیش از 11 هکتار می رسد. مجموعه آبدرمانی محلات در حال حاضر میزبان هزاران نفر از گردشگران داخلی و خارجی است که در فصول مختلف سال به منظور استفاده از آبهای گرم و درمانی به این نقطه از جغرافیای زیبای ایران سفر می کنند. پارک بازی کودکان، رستوران، سفره خانه سنتی، استخرهای عمومی و اختصاصی آبگرم، پارکینگ های مسقف و محوطه زیبا از بخش های مختلف این مجتمع به شمار می رود.

یکی از برترین مراکز ارائه دهنده زنجیره خدمات گردشگری در ایران

شرکت آرین پارسه کیش به عنوان یکی از برترین مراکز ارائه دهنده زنجیره خدمات گردشگری در کشور در سال 1383 در جزیره زیبای کیش تاسیس شد. مجموعه آرین پارسه به منظور تامین انتظارات متعارف مشتریان و در جهت یکپارچه سازی خدمات و فعالیت های ارایه شده در صنعت گردشگری با دارا بودن هتل 5 ستاره شایگان کیش، آموزشگاه هتلداری و گردشگری ، پایگاه اطلاع رسانی کیش کلاب ، نشریه تخصصی در حوزه گردشگری با عنوان کلوپ کیش، فست فود رد برگر ، کافه لانژ و سایر فعالیت های متنوع ، سعی می نماید فعالیت های خود را مطابق با درخواست و سلیقه مشتریان توسعه داده و با شکار فرصت ها و ایجاد بازارهای هدف جدید به طور موفق عمل نماید.

دفتر مرکزی

آدرس : ایران، تهران، خیابان پاسداران، خیابان حجت سوری،نبش رام  پلاک5
کد پستی :  1946813193
شماره تماس : 02126653266 -02126653253
شماره فکس  : 02126653509
ایمیل :  info@atsaba.com
ارتباط با ما